Stołowy hardware, czyli zanim chwycimy za widelce

52.1

Dziś mam dla Was nietypowy wpis :) Pamiętacie o magazynie Małopolski Apetyt? Po raz drugi miałam przyjemność przygotowania do niego stylizacji nakryć. Nie jest to proste zadanie kiedy ma się po jednej do trzech sztuk danego talerzyka czy miseczki, ale taki urok żywota fotografa kulinarnego! Jako że te zdjęcia są częścią mojego blogowego bytu, po prostu nie mogły się tu nie znaleźć. Kto wie, może Was zainspirują by w tym roku zamienić wykrochmalony, biały obrus na coś innego, a zamiast rodowej porcelany z dziada-pradziada wyciągnąć z szafki kolorowe talerze…?

Oprócz dwóch stylizacji świątecznych chciałam Wam pokazać kilka zdjęć z wakacyjnego numeru, których tematem przewodnim było garden party. Co prawda do sezonu na ucztowanie na świeżym powietrzu mamy jeszcze masę czasu, ale myślę że kilka pomysłów równie dobrze sprawdzi się w domu.

Miłego oglądania :)

52.2

52.3

52.4

52.5

52.6

52.7

52.8

52.9

52.10

52.11

52.12

52.13


Komentarzy: 2

    • Aga pisze:

      Dzięki :) Na 3 są talerzyki z Almi Decor (biały) i z Bombay Duck (niebieski, były takie w wielu sklepikach internetowych), natomiast na 8 jest ceramika Bloomingville, do kupienia np. w WhiteLoft albo ScandiLoft :)

Dodaj komentarz